Aplikace a reaplikace vlasových pásků TapeXs

Aplikace vlasových pásků TapeXS
Ujistěte se, že jste si nechali dostatek volného místa v konturách, kam pásky nebudete nasazovat. Vlasy v těchto místech vám musí překrýt vlasové pásky v případě culíků a vlasů za ucho.
Počítejte s tím, že by pásky zároveň neměly být nasazeny příliš blízko koruny vlasů (temene).
Mějte vždy precizně oddělené pěšinky, zbloudilé vlásky z jiných vlasových sekcí tahají a vytrhávají se.
Po oddělení pásu vlasů, na který budete nasazovat, se ujistěte že je pás dostatečně silný aby unesl aplikované vlasové pásky. U jemnějších vlasů je potřeba vzít širší pás aby nedošlo k nadměrnému zatěžování vlasů.
Aplikujte spodní polovinu vlasového pásku, pás nosných vlasů a horní polovinu vlasů do tzv. sendvičového spoje. Vše při aplikaci směřujte směrem dolů, nechte vlasům cca 1 mm prostor od pokožky hlavy, pokud pásky naaplikujete těsně k pokožce, pásky budou ze začátku velice pnout a může dojít k vytrhání nosných vlasů.
Postupujte v aplikaci od spodních partií směrem ke koruně hlavy a bočním partiím, vlasové pásky aplikujte do tzv. šachovnice, to znamená, že by nikdy neměly být dva pásky nad sebou nasazeny v jedné linii ale měly by se navzájem překrývat, viz. obrázek.
Aby spoje dokonale držely, prohřejte je na závěr žehličkou nastavenou na 80 stupňů na cca 5 vteřin, poté prsty pásky důkladně přitiskněte k sobě a snažte se vyhladit pryč všechny možné vzniklé vzduchové bubliny mezi pásky.

                              b2

reaplikace vlasových pásků TapeXS
Na vlasové pásky aplikujte Take-out TapeXS sprej ve větším množství. Snažte se sprej aplikovat na hrany pásků aby byl co nejvíce kontaktu s lepidlem, po pár vteřinách působení začněte pásky pomalu uvolňovat a do volných okrajů opět aplikujte sprej. Pásky sundávejte opatrně, sprej lepidlo dokonale rozpouští. Pokud při sundávání pásky tahají, naneste opět dostatečnou vrstvu spreje a ještě pár vteřin počkejte.
S technikou TapeXS ve vlasech nezůstávají žádné zbytky lepidla které by bylo potřeba vyčesávat. To je další důvod, proč je tato technika velice šetrná k vlasům.
Sundané TapeXS pásky je třeba začistit. Sundejte nehty lepící pásek na spoji, jde to velmi snadno, celý lepící pásek by měl jít sloupnout jedním tahem.
Na takto vyčištěný pásek aplikujte nový refix TapeXS pásek ze kterého před aplikací sloupnete ochrannou bílou folii.
Na čerstvě umyté vlasy bez veškerého stylingu opět aplikujte vlasové pásky jako v případě prvního nasazení.

   Mint Salon - 023Mint Salon - 024Mint Salon - 025